Sachs - výrobce spojek jak pro Vaše auto, tak pro vozy Ferrari F1

Přední světový výrobce spojkový systémů, který má vysoký podíl dodávek do prvovýroby potvrzující špičkovou kvalitu výrobků. Spojky Sachs používají vozy Ferrari F1. Za více než 100 let aktivní činnosti se firma Sachs stala jednou z vůdčích mezi dodavateli automobilového průmyslu. To sebou přináší i desítky možná stovky patentů a zajímavých konstrukčních řešení a to jak u značky Sachs (např. samonastavující se přítlačný kotouč – XTend, zařízení Dynastart, tlumič Nivomat, Shocktester), Lemförder (kulový čep nápravy, "molekulární" uložení hlavy čepu), ale i ZF (konstrukce řízení a posilovačů). Podle některých patentů se dnes vyrábí mnoho komponentů i u jiných firem, některé jsou zatím chráněny a pro jiné nedostupné.

Spojky Sachs a jejich jednotlivé komponenty, tlumiče podvozku, uložení tlumičů, ložiska tlumičů a ochranné prachovky tlumičů, můžete již nyní objednat přímo na našem e-shopu, nebo prostřednictvím emailu. K dispozici je Vám i kontaktní formulář.
Rádi bychom Vám o této kvalitní značce řekli více, pojďme se tedy podívat na sortiment výrobce Sachs:

Spojky

Spojky a jejich jednotlivé komponenty, spojkové sady, setrvačníky, dvouhmotové setrvačníky, hydraulická koncentrická vypínací ložiska, pracovní a hlavní spojkové válce, spojková lanka, trubičky, visco spojky a také Sachs Performace - vysoce výkonné spojkové systémy pro vysokou zátěž, tuning a motoristický sport. Toto vše naleznete v portfoliu značky Sachs ve vynikající kvalitě a proto je firma Sachs po několik desetiletí jedním z předních dodavatelů do prvovýroby všech významných automobilových značek a má silnou pozici na trhu s náhradními díly.

Spojkové sady

Přítlačné talíře

Dvou hmotové setrvačníky

Viskospojky větráku chladiče

Lamely pro osobní vozidla

Tlumiče pérování

Sachs Advantage

Řada špičkových tlumičů pro osobní automobily - Alternativa tlumičů pérování pro nejvyšší nároky na jízdní vlastnosti vozu za všech jízdních situacích. Řad Advantage se skládá výhradně z plyno-kapalinových tlumičů. Poskytuje značné bezpečnostní rezervy, vynikající stabilitu vozidla na vozovce, zvýšenou ovládatelnost a stabilitu jízdy a to vše při zachování jízdního komfortu.

Sachs Super Touring

Osvědčený vysoce kvalitní tlumič se stejnými specifikacemi jako v OE a přitom za výhodnou cenu. Technické provedení tlumiče přesně odpovídá konstrukci, kvalitě a funkci, které bylo použito u nového vozidla. K přednostem patří maximální bezpečnost, komfort, kvalitní zpracování a jednoduchá montáž.

Poptávkový formulář

Po kliknutí na "Odeslat poptávku", bude zpráva zaslána na náš e-mail.
Budeme Vás poté kontaktovat.